Sevkiyat ve Lojistik

Faruk Güllüoğlu markası ve kalite anlayışı gereği  lojistik süreçlerini modern teknoloji, depolama ve taşıma koşullarında gerçekleştirmektedir. 1500 m2 depo alanıyla, donuk-kuru-soğuk depolama ve taşıma koşullarında ürünlerini muhafaza  ve mağazalarına sevk etmektedir. Ayrıca, tatlı grubu ürünlerini günlük taze olarak ve özel ısı derecelerinde mağazalarına ulaştırmaktadır.

 

Araçlarımızın tamamı, soğuk-donuk-taze sistem dağıtıma uygun ve özel olarak tasarlanmıştır. İçindeki çok özel thermobox sistemleriyle aynı ortamda farklı rejimlerdeki ürünleri de taşıyabilmektedir.

 

Hammadde kontrolleri büyük titizlikle yapılmakta, tüm iş akış süreçlerinde Toplam Kalite İlkesi ön planda tutulmaktadır.

 

Depo hijyeni ve işçi sağlığı konularında ise üst düzey hassasiyet ilkesi Faruk Güllüoğlu anlayışının bir parçası olup bu konuda çok titiz hareket edilmektedir.

 

 

Faruk Güllüoğlu markasının lojistik operasyon konusundaki çözüm ortağı, yine kuruluş temelleri eskilere dayanan ve lojistik sektöründe ülke genelinde tanınmış Ulusoy Taşımacılık AŞ.’dir.

 

Faruk Güllüoğlu güvencesi altında üretilen ürünler, Ulusoy güvencesiyle muhafaza ve sevk edilmektedir. Taşıma ve depolamaya yönelik tüm akreditasyon belgelerine her iki firmada sahiptir.