FGİ Cafe-Restaurant

FGİ Cafe&Restaurant konseptli mağazalarımız, 250 m2 ve üzeri, bahçeli, ana yol üzeri, merkezi noktalar, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, AVM’lerde ise dış girişi ve oturumu olan hem restaurantlarımızda ağırlayacağımız hem de paketli satış yapılabilecek müşteri potansiyelinin olduğu bölgelerde açtığımız konseptimizdir.


Bu konseptimiz sadece tatlı ve cafe ürünleri ile değil müşterinin A’ dan Z’ ye tüm yemek ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Bu mağazalarımıza gelen müşterilerimiz kahvaltı yapabileceği gibi, öğle yemeği ya da akşam yemeği yiyebilir, üzerine baklava, kadayıf, pasta, sütlü tatlı seçeneklerimizden seçerek tatlısını yiyebilir, sonra çay ve kahvesini içebilir. Dizayn olarak müşterilere gün boyu tam bir deneyim yaşatmak üzere kurgulanmıştır. Sadece yöresel Antep mutfağı özelinde hareket edilmeden İstanbul’un kültürünü kendine merkez alarak Osmanlı ve Dünya mutfağından lezzetleri bünyesinde barındırmaktadır. İçecek seçeneklerinde de buzlu, dondurmalı soğuk içeceklerden aromalı kahvelere kadar geniş ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.


Yukarıda bahsettiğimiz üzere bu konseptimizde tüm sabah grubu, tüm tatlı grubu, pasta, çikolata ve ticari ürün grubunun tamamı satılacak olup ayrıca Cafe&Restaurant bölümü için m utfağa ihtiyaç duyulmaktadır. Özel ekipmanlar ve tarafımızdan yetiştirilecek olan şeflerle Dünya ve Osmanlı mutfağını birleştiren yemek seçenekleri ile birlikte bizlere özel olan kahve ve içecek grupları, eğitimli baristalar tarafından sunulmaktadır.