Yurtiçi Franchising Sistemi

Faruk Güllü, İstanbul'daki ilk tesisini 1994 yılında Bakırköy’de kurmuştur. Pazarlama ve satış ağını gittikçe büyüten Faruk Güllü, çalışmalarını 2001 yılından bu yana 6000 m² kapalı alana sahip olan, modern ve hijyenik koşullar altında üretim yapan Merter’deki tesislerinde sürdürmekte olup, 60’ı aşkın mağazası ile her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

 

Faruk Güllüoğlu İstanbul markasını birleştirerek tüm mağazalarımıza aynı kalite ve standartta yeni mağazacılık konseptlerini müşterileri ile buluşturuyor. Yeni markasını ve geleneksel lezzetlerini modern bir anlayışla Türkiye'nin her noktasındaki tüketicileri ile bir araya getirmek hedefine ulaşmak yolunda, franchising sistemini en önemli adımlardan birini olarak görmekte ve yeni yatırımcılarını bu fırsatlardan yararlanmaya davet etmektedir.

 

Nasıl mı?

 

Sizlere yardımcı olmak amaçlı iş geliştirme & proje departmanımız bulunmaktadır. Başvurunuz ile birlikte ilk önce bu departman tarafından sizlere sistem ve şirket sunumu yapılmaktadır. Daha sonra açılması planlanan bölge ile alakalı bilgi paylaşımı yapılır. Bu sistem içerisinde sizlerin açmayı düşündüğünüz lokasyonlar ya da dükkanlar da incelemeye alınarak olumlu ya da olumsuz olarak sizlere bilgi verilebilir. İş geliştirme departmanı tarafından da onaylanmış bölge ya da dükkanlar da sizin tercihinize göre sizlere sunulabilir. Bölge ya da mağaza ile alakalı raporların olumlu olması ve sizin de sisteme girebilme isteğiniz tam ise, mağaza için size ayrı bir projeksiyon sunumu yapılır. Mimari proje çizimden 3D görsel görüntülere kadar en ince ayrıntısı ile size mağazanızın nasıl yapılacağı ile alakalı olarak yol haritası çizilmektedir. İnşaatımızın başlaması ile beraber şirket bünyesindeki tüm departman yöneticilerimiz ile beraber bir oryantasyon programına dahil olursunuz. Departman yöneticilerimiz nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile alakalı olarak bilgi ve tecrübelerini sizler ile paylaşır ve süreç işleyişinde,  açılış anında ve sonrasında gerekli tüm departmanlar size destek olmaktadır.